Blog

22/03/2019

AVM ve Süpermarketlerde Temizlik Makineleri

Temiz tesisler müşterilere daha çekici gelmektedir

Alışveriş alanlarının temiz olması eşsiz müşteri deneyimi elde etmenize yardımcı olur.

Temiz alışveriş alanları müşterilere daha çekici gelmektedir Perakende satış alanları olumlu bir izlenim oluşturduğunda müşteriler daha fazla harcama yapmaktadır. Temizlik iş ortağınız olarak Nilfisk, alışveriş alanlarınızın temiz ve güvenli olmasına yardımcı olarak eşsiz bir alışveriş deneyimi yaratabilmenizi ve müşterilerinizin tekrar sizi ziyaret etmesini sağlamaktadır.​

Daha iyi temizlik ve daha yüksek personel verimi sağlar

Alışveriş alanınızda en yüksek temizlik seviyesine ulaşmanız müşterilerinizin rahat olmasına ve yeniden sizi tercih etmesine yardımcı olur.

Servis önerilerimiz ve geniş ürün portföyümüzle temizliğin daha iyi yapılmasını sağlayabilir ve gündüz temizlik yapılmasına olanak sağlayan sessiz, rahatsız etmeyen makinelerimiz sayesinde temizlik nedeniyle hizmet verilmeyen süreleri azaltabilirsiniz. Temizlik makinelerimiz, işçilik ve kaynak gereksinimini azaltırken alışveriş alanlarınızın daha temiz olmasını sağlayacak mükemmel performanslara sahiptirler.

Perakende sektörü için Nilfisk’in avantajları

* Nilfisk Ecoflex ile su ve kimyasal madde tüketimini azaltarak çevresel etkilerini en aza indirir
* Zeminleri fırçalama ve kurutma işini tek geçişte hallederek işçilikten tasarruf sağlar
* Sessiz makineler gündüz temizlik yapılmasını sağlayarak temizleme maliyetlerini azaltır
* Kimyasal madde buharını, kaygan zeminleri ve kayarak düşme kazalarını en aza indirerek güvenliği artırır ve riskleri azaltır

Temiz ve güvenli süpermarketler

Temiz, ferah görünen alışveriş alanları, en iyi izlenimi ve müşteri deneyimini elde etmenizi sağlar.

Nilfisk, satış alanından yiyecek bölümlerine, açık alanlardan otopark alanlarına kadar mağazanın her alanına özel profesyonel temizlik çözümleri ile yoğun çalışan süpermarketinizin daha temiz olmasında size yardımcı olur.

Daha temiz süpermarket zeminleri

Temiz, ferah görünen alışveriş alanları, en iyi izlenimi ve müşteri deneyimini elde etmenizi sağlar.

Nilfisk, satış alanından yiyecek bölümlerine, açık alanlardan otopark alanlarına kadar mağazanın her alanına özel profesyonel temizlik çözümleri ile yoğun çalışan süpermarketinizin daha temiz olmasında size yardımcı olur.

Daha temiz yiyecek alanları ve mutfaklar

Birçok süpermarkette fırın, et ürünleri ve balık standları bulunmaktadır. Her gün çok sayıdaki müşteriye yiyecek hazırlıyor ve satıyorsanız, mutfaklarda yüksek hijyen standartlarını sağlamak önemlidir.

Nilfisk’in temizlik makineleri, üretkenlikten ödün vermeden mükemmel performans sağlayarak mutfak zeminlerinin temiz, kuru, güvenli ve kullanıma hazır olmasına yardımcı olur.

Daha temiz açık hava alanları ve otopark

Mevsimler değiştikçe müşterilerin daha iyi bir ilk izlenime sahip olmasını sağlamak ve altyapınızı korumak için süpermarketlerin dışındaki alanların da temiz tutulması gerekmektedir.

Nilfisk, dış alanların temizliği ve bakımı için süpürme, kar temizleme, dış alanların yıkanması ve çimlerin biçilmesi için çok yönlü çözümler sunan geniş yelpazede etkili makinelere sahiptir.

​Küçük ve davetkar mağazalar

Gün içinde uzun saatler boyunca müşterilerin yoğun olarak gezdiği mağazanızın gündüzleri sürekli olarak temizlenmesi gerekli olabilir. Temiz alışveriş alanları, en iyi izlenimi ve müşteri deneyimini elde etmenizi sağlar.

Nilfisk, farklı zemin türlerine özel yaklaşımlardan dış mekanlar için tasarlanan ürünlere kadar her konuda her alan için özel profesyonel temizlik çözümleri ile yoğun mağazanızın temizliğini korumanıza yardımcı olur

Daha temiz mağaza zeminleri

Yenilikçi teknolojiler ve kullanım kolaylığı, otomatik yer bakımı ve cila parlatma makinelerimizin etkili ve verimli olmasını sağlar. Makinelerimizde daha az kimyasal madde ve deterjan kullanıldığından doalyı kapalı mekanlardaki hava kalitesi iyileştirken, müşteriler ve personel için daha güvenli bir ortam sağlanır.
Nilfisk’in ürünleri, daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamak için mümkün olduğunca sessiz temizlik yapacak şekilde tasarlanmışlardır. İhtiyaç duyduğunuz yüksek hijyen ve dezenfeksiyon standartlarına sahip bir zemin bakım çözümü sağlayabiliriz.

Daha temiz marketler

Yiyecekler, hazır yemekler ve içecekler satın aldığınız marketlerde, yüksek hijyen standartlarının elde edilmesi çok önemlidir.

Nilfisk’in temizlik makineleri, üretkenlikten ödün vermeden mükemmel performans sağlayarak marketlerin temiz, güvenli ve kullanıma hazır olmasına yardımcı olur.

Daha temiz açık hava alanları

Mevsimler değiştikçe müşterilerin daha iyi bir ilk izlenime sahip olmasını sağlamak ve altyapınızı korumak için mağazanızın dışındaki alanların da temiz tutulması gerekmektedir.
Nilfisk, dış alanların temizliği ve bakımı için geniş yelpazede etkili makinelere sahiptir. Süpürme, kar temizleme ve dış alanların yıkanması gibi çok yönlü çözümler sunuyoruz.

Temizlik Makinaları
About ProtemakTemizlikMakinaları

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir