Hakkımızda

Hakkımızda

Protemak Hakkında

Protemak Temizlik Makineleri Ltd. Şti., kurumsal ve sanayi firmalarının temizlik makineleri, basınçlı yıkama makineleri, endüstriyel temizlik kimyasalları ve ekipmanları, yer pedleri ihtiyaçlarını temin ve tedarik amacıyla kurulmuştur.

Hizmet ve kalite konusunda rakipsiz olmayı hedefleyen firmamız; bu doğrultuda temizlik makinelerinde dünya devleri Nilfisk ve Viper, basınçlı yıkama makinelerinde ise Türkiye’nin gururu Rottest markalarının bayiliklerini almıştır. Nilfisk, Viper ve Rottest markalarının satış, dağıtım ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren Protemak, İstanbul’da kendi deposu ve dağıtım ağı ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Her işletmenin ihtiyaçlarının sektörel bazda ciddi biçimde değişkenlik gösterdiğinin farkında olan firmamız, uzman ve deneyimli satış ve teknik ekibi ile önce işletme ihtiyaçlarının saptanması, daha sonra ise bu ihtiyaçlara en doğru ürünlerin en düşük yatırım maliyeti ile önerilmesini ve bu sayede işletme verimliliğinin maksimum düzeye çıkarılmasını hedeflemektedir.

Bu vizyonu sayesinde Protemak, kısa sürede temizlik makineleri sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir. Firmanızın her türlü ihtiyacı, her türlü bilgi, keşif ve fiyatlandırma talebi için bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.