Blog

22/03/2019

Mobilya Sektöründe Temizlik Makinesi Uygulamaları

Ahşap üretiminde çok miktarda yonga ve talaş ortaya çıkar ve bunların toplanması gerekir. Nilfisk, atıkları sürekli toplamak için kesme ve zımpara makinelerinize entegre edilebilen endüstriyel vakum makinelerinin yanı sıra tesis zemininin etkili biçimde temizlenmesi için süpürücüler sağlayabilir. ATEX onaylı modeller, yanıcı gaz ve/veya tozun varlığında patlama tehlikesini en aza indirir.

Ahşap endüstrisinin temizlik gereksinimleri için neden Nilfisk’i seçmelisiniz?

Nilfisk, ahşap eşya üretiminde kullanılan temizlik makinelerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Endüstriyel vakum makinelerimiz, ATEX sertifikalıdır. Süpürücülerimiz ve merkezi vakum sistemlerimiz, her türlü güvenlik ve temizlik gereksinimini karşılayabilir.​​

Yararlar ve Avantajlar

En yüksek ürün kalitesi
Daha temiz bir şirket
Verimi arttırır
Temizlik süresini kısaltır
Güvenliği arttırır

Kesme ve kumlama makinelerinde talaşın sürekli olarak toplanması

Talaşın ve yongaların sürekli olarak toplanmasını sağlamak için Nilfisk endüstriyel vakum makinelerini kesme ve kumlama makinelerine entegre edebilirsiniz. Bu şekilde kesme makinesinin üzerinde çok miktarda atık kalmayacağından çalışma döngüsünün sonunda temizliğin daha kısa sürede yapılmasına olanak tanır. Ayrıca ahşap parçaların mükemmel temizlikte ve boyama aşamasına hazır olması için kumlama makinesinin sürekli vakumlanması da çok önemlidir.

Patlama olasılığı bulunan ortamlarda ATEX patlamaya karşı korumalı endüstriyel vakumlu temizlik makineleri güvenliği arttırır.

Üretim alanlarının temizlenmesi

Nilfisk süpürücü, atık, tahta yongası ve tozu mükemmel biçimde temizler. Kompakt iticili makinelerden saatte 16.000m²’ye kadar süpürme kapasiteli büyük, ağır hizmet binicili makinelere kadar çeşitli modellere sahiptir. Zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlar!​

Temizlik Makinaları
About ProtemakTemizlikMakinaları

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir