Blog

24/03/2019

Sağlık Sektörü ve Temizlik Makineleri

Daha temiz, daha tatmin edici bir sağlık bakımı ortamı yaratın.

Temiz tesisler, sağlıklı tesislerdir

Temiz tesisler daha üretken temizlik uygulamaları ile başlar. Nilfisk gereken işçilik ve kaynak miktarını azaltırken daha hijyenik bir ortam sağlamanıza yardımcı olabilir. Temizlik makinelerimiz, üretkenlikten ödün vermeden mükemmel performans sağlarlar.

Temiz ve mikropsuz bakım evleri

Bakım evleri ya da huzurevleri kalabalık olabilir ve zayıf bağışıklık sistemine sahip bireyler arasında yakın temas gerçekleşir. Bu nedenle enfeksiyonların bulaşma riski yüksektir.

Toz ve mikroplar, hastalıklara karlı direnci düşük kişilerde ciddi bir tehdit oluşturduğundan bakım evlerinin temiz ve mikropsuz halde tutulması önemlidir.

Nilfisk, zeminlerden mutfaklara, açık hava alanlarından park alanlarına kadar her türlü alanda profesyonel temizlik çözümleri ile yoğun bakım evinizin daha temiz tutmanızda size yardımcı olabilir.

Daha temiz zeminler

Yenilikçi teknolojiler ve kullanım kolaylığı, otomatik yer bakımı, cila parlatma makineleri, vakum makineleri ve halı temizleyicilerimizin etkili ve verimli olmasını sağlar.

Zeminler daha temiz ve güvenli olurken daha az kimyasal ve deterjan kullanıldığından kapalı mekanlardaki hava kalitesi iyileştirilir, orada kalan kişiler, personel ve ziyaretçiler için daha güvenli bir ortam sağlanır.

Nekahet odaları, ofisler, girişler ve koridorlar dahil olmak üzere ister küçük isterse büyük alanlarda Nilfisk, ihtiyaç duyduğunuz yüksek hijyen ve dezenfeksiyon standartlarını sağlayacak zemin bakımı çözümüne sahiptir.

Temizliği arttırın, sağlıkla ilişkili enfeksiyonları azaltın ve personelin verimini yükseltin

Nilfisk gereken işçilik ve kaynak miktarını azaltırken hijyenik bir ortam sağlamanıza yardımcı olabilir.

En yüksek seviyede temizliğin elde edilmesi aynı zamanda sağlıkla ilgili enfeksiyonların azaltılmasına yardımcı olurken, hastaların ve personelin sağlığını, konforunu ve memnuniyetini arttırır.

Sağlık bakımı sektörü için Nilfisk’in avantajları

Sağlıkla ilişkili enfeksiyonları azaltın, sanitasyon koşullarını ve tesisteki genel sağlık durumunu iyileştirin

Zeminleri fırçalama ve kurutma işini tek geçişte hallederek işçilikten tasarruf sağlar

Sessiz makineler gündüz temizlik yapılmasına olanak tanır

Kapalı mekanların hava kalitesini geliştirir: mükemmel vakumlu filtreleme ve buharları ve kokuları azaltmak için daha az kimyasal kullanımı

Kimyasal madde buharını, kaygan zeminleri ve kayarak düşme kazalarını azaltarak güvenliği arttırır ve riskleri azaltır

Hastaların memnuniyetinin ve tesisin şöhretinin artması için daha sağlıklı ortam

100 yılı aşkın süredir sağlık bakımında temizliği geliştiriyoruz

Nilfisk zemin ve yüzey temizlik makineleri, tesislerinizin daha hijyenik ve temizlik uygulamalarınızın daha verimli hale gelmesini sağlayacak şekilde tasarlanır.

Hem akut hem de uzun süreli bakım ortamlarında çevreyle dost temizlik çözümleriniz daha az kimyasal ve daha az işçilikle daha temiz ortamlar sağlarken hasta ve personelin konforunu önemli ölçüde arttırarak genel sağlık bakımı deneyimine katkıda bulunur.

Tesislerinizi geliştirmek ve itibarınızı arttırmak yaptığımız her işte size mükemmel değer, güvenilirlik ve verim sunmak konusundaki kararlılığımızın parçalarıdır.

Temizlik Makinaları
About ProtemakTemizlikMakinaları

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir