Blog

24/03/2019

Temizlik Makinelerinin Eğitim Kurumlarında Faydaları

Temizlik makineleri daha iyi eğitim için daha sağlıklı ortamlar oluşturulmasına yardımcı olur.

Eğitim ortamlarının temiz ve rahat olmasını sağlayın

Temiz, üretici ve pozitif bir eğitim ortamı sağlamak için en iyi temizlik makinelerine ve hizmetine sahip olmanız gerekir. Günlük temizlik gereksinimi ve öğrencilerin her gün saatlerce eğitim tesisinde bulunuyor olması, temizlik gereksinimlerinizi en kısa sürede ve en az işçi kaynağı kullanacak şekilde dengelemeniz gerekir. Temizlik iş ortağınız olarak temiz, güvenli ve sağlıklı bir eğitim ortamı elde etmenize yardımcı olmak konusunda kararlıyız.

Sağlık bir eğitim ortamı eğitim sürecini iyileştirir

Öğrencilerin ve personelin sağlığını, rahatlığını ve memnuniyetini sağlamak için tesisinizde en yüksek temizlik seviyesini elde etmek için çok sıkı çalışırsınız. Hava kalitesi, temizlik uygulamalarınızın güvenliği ve çevresel etkileri önemlidir.

Nilfisk’in devrim yaratan ve patentli zemin bakımı çözümleri, su ve kimyasal tüketiminizi azaltmanıza, iç mekan hava kalitesini arttırmanıza ve zemin temizlik uygulamalarınızın genel çevresel etkilerini azaltmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim sektörü için Nilfisk’in avantajları

Su ve kimyasal madde tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olan Nilfisk Ecoflex ile çevresel etkilerinizi en aza indirme

Zeminleri fırçalama ve kurutma işini tek geçişte hallederek işçilikten tasarruf sağlar

Sessiz makineler gündüz temizlik yapılmasına olanak tanır

Kimyasal madde buharını, kaygan zeminleri ve kayarak düşme kazalarını en aza indirerek güvenliği arttırır ve riskleri azaltır

100 yılı aşkın süredir eğitimi destekliyoruz

Nilfisk zemin ve yüzey temizlik makineleri, dünyanın her yerinde her türlü eğitim tesisinde kullanılmaktadır. Okul öncesi oyun alanları, yüksek öğretim anfilerinin yanı sıra sınıflar, ofisler, girişler, koridorlar, oditoryumlar ve spor salonları gibi eğitimle ilgili her türlü alanı temizliyoruz.

Aynı zamanda otoparkları, spor alanlarını ve spor komplekslerini temizlemek dahil olmak üzere açık hava alanlarını temizleyecek makineler de sunuyoruz. Eğitim tesisinizin gereksinimleri ne olursa olsun Nilfisk, mükemmel değer, güvenilirlik ve verim konusunda kararlılığımızı size sunmaya hazırdır.

Temizlik Makinaları
About ProtemakTemizlikMakinaları

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir